DJI kvadrokoptéra - dron, Mavic 2 ZOOM, 4K kamera

DJI Mavic 2 je dlho ocekávaným nástupca veleúspešného drone DJI Mavicu PRE. Kolesá Mavic 2 PRE zlepšila o jedinečný kame
DJI kvadrokoptéra - dron, Mavic 2 ZOOM, 4K kamera
-76 %
DJI kvadrokoptéra - dron, Mavic 2 ZOOM, 4K kamera
DJI kvadrokoptéra - dron, Mavic 2 ZOOM, 4K kamera
DJI kvadrokoptéra - dron, Mavic 2 ZOOM, 4K kamera
Bežná cena s DPH 3 900 EURProdejní cena3 228 EUR2 668 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
KódDISDJ0449VýrobcaDJIZáruka24 mesiacov


Naším snom vždy bolo vytvoriť skutočný dron, ktorý spája technológie, inžiniering a potreby leteckého fotografa. Dron, ktorý obsahuje všetky pokročilé technológie DJI a je schopný od základu zmeniť možnosti leteckej fotografie. Skonštruovaním Mavica 2 sa nám tento sen splnil.

10-bit Dlog-M Farebný Profil


Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M farebný profil s vyšším dynamickým rozsahom pre väčšiu flexibilitu pri postprodukcii. Systém rozoznáva rekordný 1 miliardu farieb (oproti 16 miliónom farieb zachytených tradičnými 8-bitovými profily) a uchováva viac detailov vo svetlách a tieňoch. Teraz môžete zachytiť aj tie najjemnejšie prechody počas východu či západu slnka, zároveň máte väčší priestor pri postprodukcii.


Mavic 2 Zoom


Dynamické perspektívy, o tom je Mavic 2 Zoom, ktorý je poháňaný 1 / 2.3-palcovým 12-megapixelovým s 2x optickým zoomom (24-48 mm). (Pozn. 4) Zachytáva všetko od širokouhlých po stredne dlhé zábery a ponúka tak ešte viac kreatívnych možností.


Expresívnejšie Stredne Dlhé Zábery


48mm teleobjektív oproti 24mm širokouhlému objektívu komprimuje perspektívu a zdôrazňuje efekt paralaxy pre dosiahnutie filmového vzhľadu. (Pozn. 4) Teraz sa otvára úplne nový svet leteckej fotografie, ktorý ponúka ešte veľkolepejšie a filmovější zábery.


Bezstarostná Cesta za záber


Počas natáčania FullHD videa vám 4x bezstratový zoom (vrátane 2x optického zoomu) umožňuje bližší pohľad na vzdialenejšie subjekty, unikátne zábery tak môžete kúpiť z väčšej vzdialenosti. Táto možnosť pomáha udržať bezpečnú vzdialenosť od budov, vozidiel, zvierat a ľudí.


Rýchle a Presné Ostrenie


Hybridné automatické zaostrovanie Mavica 2 Zoom kombinuje fázovou a kontrastné detekciu pre vyššiu presnosť ostrenie a o 40% zvýšenú rýchlosť ostrenia oproti predchádzajúcemu modelu. Sledovací systém automatického ostrenia zabezpečuje, aby boli subjekty jasné a ostré pri zvyšovaní a znižovaní ohniskovej vzdialenosti.


Zoomovanie Počas Letu


Dolly Zoom (koľajnicový zoom) je novou funkciou QuickShot Mavica 2 Zoom a ponúka úplne novú perspektívu plne zabudovanú v Drone. Dolly Zoom automaticky ostrie za letu, dodáva tak vášmu videu intenzívny efekt deformácie. Pri manuálnom riadení môžete sami nastaviť vhodnú rýchlosť ostrenia pre dosiahnutie ešte kreatívnejšie záberu.


Fotografie Super Resolution


Mavic 2 Zoom disponuje úplne novou funkciou Super Resolution - prednosť ktorú si krajinná fotografie s živými detailmi zaslúži. Počas fotografovania s ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 24mm, (pozn. 4) kamera svojím teleobjektívom zachytí a zloží deväť fotografií, výsledkom je 48-megapixelová fotografie s vysokým rozlíšením. V porovnaní s bežnými Panarama si fotografie Super Resolution zachovávajú pôvodný vzhľad subjektov s presnejšie kompozíciou.


Mavic 2 Zoom je pre leteckú fotografiu prevratný. Umožňuje mi vytvárať letecká videá úplne novým spôsobom. Teraz môžem zachytiť viac detailov z bezpečnej vzdialenosti a aplikovať rôzne vizuálne efekty s rozdielnymi ohniskovými vzdialenosťami.
Jimmy Chin


Jimmy Chin je fotograf, filmár a horolezec. Jeho film Meru z roku 2015 vyhral túžobné ocenenie Audience Award na filmovom festivale Sundance Film Festival a zároveň sa objavil v užšej nominácii na Oscara 2016 v kategórii najlepšieho dokumentárneho snímky.


kamerový Systém


Natáčajte Ako Profesionál
Obe kamery Mavica 2 využívajú najnovšiu technológiu 3-osé stabilizácia DJI, (pozn. 4) ktorá zabezpečuje plynulé, stabilné zábery takmer za akýchkoľvek podmienok.


Hyperlapse


Rozlúčte sa komplikovanou postprodukciou. S funkciou Hyperlapse lietadlo automaticky natáča a postprodukuje stabilné letecké zábery a umožňuje vám tak vytvárať profesionálne Časozberný videá, ktoré môžete okamžite zdieľať na sociálnych sieťach, všetko pomocou jednoduchého stlačenia tlačidla. Letovú trasu si uložte v Task Libar (knižnica úloh) (pozn. 7), Mavic 2 po nej môže letieť kedykoľvek budete chcieť. Fotografie je možné súčasne ukladať vo formátoch JPEG a RAW, máte tak viac priestoru pre postprodukciu.


Hyperlight


Rozjasnite svoj svet s funkciou Hyperlight, ktorá vylepšuje fotografie zhotovené za znížených svetelných podmienok a zároveň výrazne znižuje šum.


Kodek H.265 pre vyššiu kvalitu obrazu


Obe verzie natáča 4K video s vyšším dátovým tokom pomocou pokročilej kompresie H.265. (Pozn. 8) Videá kódovaná v H.265 / HEVC tak zachytávajú o 50% viac informácií ako videá kódované v H.264 / AVC, videá tak majú vyššiu kvalitu a zachovávajú viac detailov.


OcuSync 2.0 Systém Prenosu Videá


preslávené Technológia
Výkon technológie prenosu videa OcuSync 2.0 je výrazne navýšený vďaka zlepšeniu prenosové vzdialenosti, kvality videa a vďaka ochrane proti rušeniu a ponúka vám tak nevídanú kontrolu.


Vznášajte sa s Jasným Výhľadom


Úplne nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video prenos až na neuveriteľných osem kilometrov (pozn. 1), umožňuje vám tak lietať ďalej bez obmedzenia. Editujte a nahrávajte Full HD videá na sociálne siete priamo z cache. Pôvodné súbory urobené za letu možno automaticky uložiť na vaše mobilné zariadenie bez potreby manuálneho sťahovania.


2.4 až 5.8 GH
Automatické Prepínanie v Reálnom Čase (pozn. 9)
Mavic Pre spolieha na prenos na frekvencii 2.4 GHz; frekvenciu bežne zarušenom celým radom bezdrôtových zariadení. Mavic 2 je však vďaka automatickému prepínanie medzi pásmami 2.4 GHz a 5.8 GHz schopný vysielať ten najkvalitnejší signál - nevyhnutná funkcia pre let v prostredí s vysokým zarušením. (Pozn. 9)


Rýchle Sťahovanie, Nízka Oneskorenie


OcuSync 2.0 ponúka teoretickú rýchlosť sťahovania až 40 Mbps a minimálne oneskorenie 120 ms, prenos videa je tak plynulejší a zážitok z pilotáže je celkovo lepší.


letová Bezpečnosť


Výkonný, Ale Bezpečný
Po nespočetných hodín vývoja a testovania bol Mavic 2 optimálne prestavaný a dosahuje tak vyššej rýchlosti, nižšej spotreby a hluku. Tieto jemné ale významné úpravy spoločne so systémom FlightAutonomy zaručujú plynulejší a tichší rokov s vyššou bezpečnosťou.


rýchlejšie
72 kmh Max. Rýchlosť (pozn. 10)
Prepracované telo lietadla disponuje vylepšenou aerodynamikou. Činiteľ odporu Mavica 2 je pri plnej rýchlosti o 19% nižšia ako u Mavica Pro.


dlhšie
31-Min Max. letový Čas
Dlhší letový čas ponúka viac kreatívnych možností.


tichšie
tichá konštrukcia
Sínusové FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuveriteľne stíši váš let a zbaví vás obáv z vyrušenie vášho okolia.


Všesmerové Vnímanie Prekážok


Systém FlightAutonomy bol vylepšený a teraz zahŕňa všesmerové vnímanie prekážok. Prvýkrát sa tak na Drone DJI vyskytujú prekážková čidla na všetkých stranách lietadla pre zvýšenie bezpečnosti letu. LSEP * Systém FlightAutonomy iba poskytuje určitú ochranou v špecifických prostrediach a nie je schopný kompenzovať chybný úsudok pilota počas letu. Z bezpečnostných dôvodov preto dávajte počas letu s MAVIC 2 pozor na vaše okolie a dbajte pokynov a upozornení aplikácie.


dopredu
Duálna obrazová čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 20 metrov. Detekovateľný rozsah je 20-40 metrov (o 33% širší ako Mavic Pro). Duálna obrazová čidlá sú tiež schopná detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 50.4 kmh (o 40% efektívnejšie ako Mavic Pro).


dolu
Duálna obrazová čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 11 metrov. Detekovateľný rozsah je 11-22 metrov. Infračervený systém pre vnímanie umožňuje presné meranie vzdialenosti až na 8 metrov. Lietadlo presne visí do výšky 50 metrov a bezpečne pristane na detegovanou zem. K čidlám bola doplnená prídavné svetlá, ktoré pomáhajú pristáť za zhoršených svetelných podmienok.


Doľava a Doprava
Systém vnímanie prekážok je schopný detekovať prekážky v rýchlosti do 28.8 kmh, zvyšuje tak bezpečnosť letu ako v režime ActiveTrack tak Tripod.


dozadu
Duálny systém vnímanie prekážok je schopný presne merať vzdialenosti až na 16 metrov a je schopný detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 43.2 kmh. Detekovateľný rozsah je 16-32 metrov.


hore
Infračervený systém pre vnímanie prekážok.
Presné meranie na vzdialenosť až 8 metrov.


inteligentné


ľahké Ovládanie
S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentnými režimami pre natáčanie je Mavic 2 schopný vytvárať kreatívne letecké zábery a je dostupný užívateľom všetkých úrovní.


ActiveTrack 2.0


Vďaka vylepšeniam v oblasti hardvéru a softvéru ActiveTrack 2.0 posunie váš zážitok zo sledovania na úplne novú úroveň.


presné Rozoznávanie


Predtým sa ActiveTrack primárne spoliehal na 2D obrazy z hlavnej kamery, aby mohol sledovať subjekt. Mavic 2 teraz s ActiveTrack 2.0 mapuje 3-rozmerný obraz okolitého prostredia pomocou hlavnej kamery a predných duálnych obrazových snímačov, zvyšuje tak presnosť rozoznávanie.


predikcia Trajektória


Algoritmy pre predikciu trajektórie pomáhajú subjekt sledovať aj keď prechodne skrytý za prekážkou.


Sledovanie vo Vysokej Rýchlosti


V otvorených priestoroch bez prekážok môže Mavic 2 sledovať rýchlo sa pohybujúce subjekty, ako sú napríklad autá alebo lode, do rýchlosti 72 kmh. (Pozn. 11)


vnímanie Prekážok


Počas sledovania subjektu si Mavic 2 plánuje cestu vo svojej 3D mape okolitého prostredia. Kým Mavic 2 bez prerušenia natáča, vníma, rozoznáva a vyhýba sa prekážkam pred a za sebou.


panorámy


Mavic 2 podporuje štyri panaramatické režimy Sphere, 180 °, Horizontal a Vertical.


Letecká Fotografie Jednoducho


K dispozícii je rad intuitívnych režimov pre viac kreatívnych možností.


POI 2.0


Point of Interest (POI) 2.0
Vďaka technológiám pre meranie vzdialeností pomocou obrazu a GPS, je prelet do stredu kruhu pred natáčaním po kružnici minulosťou. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflow ako nikdy predtým, a umožňuje vám subjekty oblet a natáčať ľahko a jednoducho.


Waypoint 2.0 (pozn. 7)


Vďaka Waypoint 2.0 lietadlo nepotrebuje lietať na presný bod natáčanie pre označenie bodov. Zvolením požadovaných bodov na mape si môžete naplánovať letovú trasu ľahko a rýchlo a uložiť si ju pre ďalší let.


Príslušenstvo


Špičkové príslušenstvo, ktoré rozvíja vašu kreativitu.


Štandardné Diaľkový Ovládač


Štandardné diaľkový ovládač ponúka až 135 minút prevádzky na jedno nabitie. Disponuje ergonomickou skladacou konštrukciou s odnímateľnými páčkami, možno ho tak pohodlne prenášať a ľahko skladovať. Nová konštruované
Rad DJI Goggles


Okuliare radu DJI Goggles (pozn. 13) sa s Mavic 2 prepájajú bezdrôtovo pomocou OcuSync. Používatelia si teraz môžu vychutnať vylepšený zážitok s nižšou oneskorením a čistejšom 1080p prenosom na vzdialenosť až 8 km. (Pozn. 1) V režime Head Tracking je ovládateľný rozsah osi otáčania stabilizovaného závesu kamery -75 ° až + 75 ° pre ešte viac pohlcujúci zážitok z lietania.


kľúčové vlastnosti


Mavic 2 Zoom Kamera s 2x optickým zoomom
8 km 1080p Video Prenos (pozn. 1)
31-min Max. Letový Čas (pozn. 2)
Všesmerové Vnímanie Prekážok (pozn. 3)
Hyperlapse


Mavic 2 Zoom
24-48 mm Kamera s optickým zoomom
Maximálna Flexibilita
12 MP 1 / 2.3 CMOS Snímač
48 MP Super Resolution Fotografie
4x Bezstratové Zoom FHD Video
koľajnicový Zoom

Obsah balenia:


Mavic 2 Zoom

Vysielače

1x batéria Li-Ion 3850mAh / 15,4V

nabíjač 220V

Napájací kábel 220V

3x sada (1pár) vrtúľ

Kábel na prepojenie telefónu Lightning

Kábel na prepojenie telefónu Micro USB

Kábel na prepojenie telefónu typ-C

kryt gimbal

Kábel USB / typ-C

USB adaptér

Náhradné kniple (1pár)

CZ manuálPoznámky
1. Bez prekážok a okolitého rušenia, v súlade s FCC. Špecifikácie maximálneho dosahu je orientačná hodnota sily signálu. S Drone vždy udržujte očný kontakt, ak to predpisy nepovoľujú inak.
2. Zaznamenané pri konštantnej rýchlosti 25 kmh v bezvetrí. Letový čas sa môže líšiť po poveternostných podmienok a podľa použitých letových režimov.
3. Všesmerové vnímanie prekážok zahŕňa vnímanie vpravo / vľavo, hore / dole a vpred / vzad. Vnímanie vľavo / vpravo je dostupné iba v režimoch ActiveTrack a Tripod.
4. Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť k 35 mm.
5. HNCS bolo vyvinuté, aby ponúklo jediný farebný profil, ktorý optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah farieb a lepší kontrast celej Radio subjektov. Štandardné farebné profily väčšinou nezvládajú zachytiť všetky jemné nuansy prírodných farieb rôznych subjektov a aplikujú silný alebo slabý efekt na zvýraznenie tónov.
6. Kameru môžete po zakúpení vymeniť. Táto služba nie je v tento moment dostupná. Detaily budú brzdy zverejnené.
7. Čoskoro dostupné.
8. Maximálny dátový tok pre 3840x2160 pri 30 fps.
9. Kvôli miestnym nariadením nie je v niektorých krajinách povolený prenos v pásme 5.8 GHz.
10. Zaznamenané vo režime Sport v bezvetrí pri hladine mora.
11. Mavic 2 nevníma prekážky pri lete vo vysokej rýchlosti (sledovanie vo vysokej rýchlosti a Sport režim).
12. Dostupné iba u Mavic 2 Zoom.
13. DJI Goggles podporujú iba pásmo 2.4 GHz, DJI Goggles RE podporujú ako pásmo 2.8 GHz, tak pásmo 5.8 GHz a prepínanie pásiem v reálnom čase pre lepšiu funkcionalitu. Asistencie ďalšej osoby, ktorá stráži lietadlo, je nevyhnutná. Lietadlo by nemal letieť mimo očné dosahu tejto osoby.

Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný slovenský návod na použitie.

Mavic 2 Zoom kamera


Senzor 1 / 2.3 CMOS
Počet efektívnych pixelov: 12 miliónov
Objektív FOV: cca 83 ° (24 mm); cca 48 ° (48 mm)
Ekvivalent 35 mm: 24-48 mm
Clona: f / 2.8 (24 mm) -f / 3.8 (48 mm)
Rozsah ostrenia: 0,5 m - ?
ISO Video:
100-3200
photo:
100-1600 (auto)
100-3200 (manuál)
Uzávierky Elektronická: 8-1 / 8000s
Veľkosť obrazu 4000 × 3000
Fotografické módy Jedna snímka
Sériové snímanie: 3/5/7 snímok
Auto Bracketing (AEB): 3/5 snímky s odstupom 0,7 EV Bias
Interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30 / 60s RAW: 5/7/10/15/20/30 / 60s)
Video rozlíšenie 4K: 3840 × 2160 24/25 / 30p
2.7km: 2688 × 1512 24/25/30/48/50 / 60p
FHD: 1920 × 1080 24/25/30/48/50/60 / 120P
Maximálny dátový tok videa 100Mbps
farebné profily D-Clinelike
Podporované systémy súborov FAT32 (<= 32 GB)
exFAT (> 32 GB)
Fotografické formáty JPEG / DNG (RAW)
Video formáty MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

model
Vzletová hmotnosť Mavic 2 Pro: 907 g
Mavic 2 Zoom: 905g
Rozmery Zložený model:
214 × 91 × 84 mm (dĺžka x šírka x výška)
rozložený:
322 × 242 × 84 mm (dĺžka x šírka x výška)
Uhlopriečna veľkosť 354 mm
Maximálna rýchlosť stúpania 5 m / s (S-mode)
4 m / s (P-mode)
Maximálna rýchlosť klesania 3 m / s (S-mode)
3 m / s (P-mode)
Maximálna rýchlosť (pri hladine mora, bezvetrie) 72 km / h (S-mode)
Maximálna prevádzková výška nad hladinou mora 6000 m
Maximálny letový čas (bezvetrie) 31 minút (pri stálej rýchlosti 25 km / h)
Maximálny čas visenie (bezvetrie) 29 minút
Maximálny dolet (bezvetrie) 18 km (pri stálej rýchlosti 50 km / h)
Maximálny odpor vzduchu 29-38 km / h
Maximálny uhol klopenia 35 ° (S-mode, s diaľkovým ovládačom) 25 ° (P-mode)
Maximálna uhlová rýchlosť 200 ° / s
Rozsah prevádzkovej teploty -10 ° C - 40 ° C
Prevádzkové frekvencie 2.400 - 2.483 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Výkon vysielača (EIRP) 2.400 - 2.483 GHz
FCC: <=26 dBm
CE: <=20 dBm
SRRC: <=20 dBm
MIC: <=20 dBm
5.725-5.850 GHz
FCC: <=26 dBm
CE: <=14 dBm
SRRC: <=26 dBm
GNSS GPS + GLONASS
Rozsah presnosti visenie Vertikálne:
± 0.1 m (keď je aktívny vizuálny pozicovanie)
± 0.5 m (s GPS pozicováním)
horizontálne:
± 0.3 m (keď je aktívny vizuálny pozicovanie)
± 1.5 m (s GPS pozicováním)
vn
Odeslat zpětnou vazbu
Historie
Uloženo
Komunita
 
VýrobceDJI
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevku
Opýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevku
Pridať reakciu
PopisDiskusia