SMART Televízor LG OLED65C11 čierna

Na LG OLED TV je radosť pozerať. Samosvítící pixely poskytujú skutočne pôsobivú kvalitu obrazu a celý rad možností dizajnu. Najmodernejšie technológie pomáhajú vzbudiť nečeknou úroveň obdivu. Získate v ňom všetko, čo máte na televízoroch radi - ale vo všetkých ohľadoch dokonalejšia.
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
-17 %
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
SMART Televízor LG OLED65C11 čierna
Bežná cena s DPH 2 000 EUR 1 663 EUR 1 374 EUR bez DPH
Skladem
Osobne v predajni:zajtraPrepravnou spoločnosťou:pondelok 6.12 1 ks
KódKIM8806091201676PNRecyk.pop. : 5.32.5 Drob dom spot do 4Kg 5-32-5 5,10 Kč/kusVýrobcaLGZáruka24 mesiacov

Rozjasní SVET POMOCOU SAMOSVÍTÍCÍCH pixelov

 • Na LG OLED TV je radosť pozerať. Samosvítící pixely poskytujú skutočne pôsobivú kvalitu obrazu a celý rad možností dizajnu. Najmodernejšie technológie pomáhajú vzbudiť nečeknou úroveň obdivu. Získate v ňom všetko, čo máte na televízoroch radi - ale vo všetkých ohľadoch dokonalejšia.

Čím sa OLED technológie odlišuje od ostatných?

 • Odpoveďou sú samosvítící pixely. Technológia samosvítících displejov, ktorá revolučným spôsobom mení zážitok zo sledovania. Na rozdiel od LED TV, ktoré sú obmedzené technológiou podsvietenia, LG OLED TV dokážu sprostredkovať neuveriteľne reálny obraz a ponúka jedinečný dizajn.

SAMOSVÍTÍCÍ pixelov 100 miliónov dôvodov zamilovať si OLED.

 • Pokiaľ ide o kvalitu obrazu, OLED hravo poráža LED. Dôvodom je, že OLED má milióny samosvítících pixelov schopných vytvoriť dokonalú čiernu a presné farby. Výsledkom je zážitok ako žiadny iný.

Nekonečný kontrast OLED, ktorá zatieni LED.

 • Jednoducho povedané OLED má milióny samosvítících pixelov, ktoré sa rozsvecujú a zhasínajú, aby zabezpečili dokonalú čiernu a nekonečný kontrast. Takáto čierna je lepšia ako u mini-LED a LED TV. Nezáleží teda na tom, koľko tisíc diód majú LED TV v podsvietenie. Vždy budú v tieni OLED TV.

Vernosť farieb 100% OLED poskytuje úchvatné farby.

 • Globálne testovacie agentúra Intertek potvrdila, že displeje LG OLED majú 100% vernosť farieb. To znamená, že farby, ktoré vidíte na obrazovke, verne odrážajú farby pôvodného obrazu. Takže všetko, čo vidíte, vyzerá tak, ako autor zamýšľal.

LG OLED TV Pohľad, aký nikde inde nenájdete.

 • Ak hľadáte TV, akú inde nenájdete, už hľadať nemusíte. LG OLED TV je umelecké dielo, veľké plátno, portál do herného sveta a sedadlo v prvom rade na športovú akciu. Je to všetko, čo od televízora chcete.

Design OLED. Inovácia neuveriteľných rozmerov.

 • LG OLED TV mení názor na to, ako by mali televízory vyzerať. Ich neuveriteľne tenké prevedenie je tak štýlové - nielenže doplní váš domáci interiér, ale tiež ho vylepší.

OLED Cinema A cenu za najlepšiu kvalitu obrazu získava ...

 • LG OLED TV pri každom sledovaní poskytuje neuveriteľne ostrý obraz, ktoré si zaslúžia ocenenie. A vďaka dokonalej čiernej a 100% vernosti farieb môžete filmy vidieť tak, ako to ich tvorcovia zamýšľali.

Zábava Domov pre všetky vaše obľúbené služby.

 • Získajte prístup k aplikácii Apple TV, Netflix. Všetky najnovšie filmy, televízne seriály, dokumenty a živé športové zápasy nájdete na jednom mieste.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos Úžasný zážitok pri sledovaní TV

 • Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenie obrazu na základe žánru sledovaného obsahu a okolitého prostredia, zatiaľ čo Dolby Atmos poskytuje multidimenzionálne priestorový zvuk - mocná kombinácia, ktorá je zárukou dych vyrážajúcich filmových zážitkov.

Filmmaker MODE ™ Vízia režiséra prebudená k životu.

 • Režim Filmmaker MODE ™ vypne vyhladzovanie pohybu, ale zároveň zachováva pôvodný pomer strán, farby i frekvenciu snímok. Vďaka tomu presne vystihuje víziu režiséra, takže si film užijete tak, ako bol zamýšľaný.

HDR 10 Pre Užite si zábavu na maximum.

 • LG vylepšilo technológiu dynamického rozsahu HDR 10 Pro, ktorá upravuje jas, aby bolo možné vylepšiť farby, odhaliť aj tie najdrobnejšie detaily a vniesť do každého záberu maximálnej realistickosť. Okrem toho bežný obsah HDR ešte zostruje. Všetky vaše obľúbené filmy a televízne relácie teraz budú ešte živšie a žiarivejšie od začiatku do konca.

OLED Gaming Pre súpera hra končí.

 • LG OLED TV vám dopraje náskok v hre vďaka rýchlej odozve, najnovším herným funkciám a 120Hz displejom pre plynulejší hranie hier. Je to dokonalý televízor pre vaše hry.

Partnerstvo s poprednými lídrami v odbore hier Neporaziteľná kombinácia.

 • LG naďalej spolupracuje so špičkami v odbore, aby ste si mohli hranie hier užívať skutočne naplno. Spojili sme sa so spoločnosťami NVIDIA a AMD, aby sme z LG OLED TV vytvorili jediný televízor s certifikáciou G-SYNC a AMD FreeSync ™ Premium. Podporujeme tiež AMD FreeSync. Okrem toho sme spojili sily aj s konzolou Xbox, aby sme umožnili plný potenciál hier novej generácie a stali sa oficiálnym partnerom konzola Xbox Series X. Vďaka tejto kombinácii sme dosiahli ohromujúce kvality obrazu a ultra rýchle odozvy OLED. Máte tak záruku, že z každej hry dostanete maximum.

Špecifikácie najnovších hier Hrajte s tým najlepším.

 • LG OLED TV poskytujú odozvu 1 ms a podpora technológií vrr, Allmi a eARC vyhovuje najnovším štandardom HDMI 2.1. Tieto funkcie umožňujú plynulý pohyb rýchlo sa pohybujúceho obsahu vo vyššom rozlíšení a plynulú synchronizovanú grafiku, čo vám poskytuje realistickejší zážitok a väčšiu šancu vyhrať.

Optimalizácia hier Nevídané úrovne ovládania.

 • Funkcia Game Optimizer spája všetky nastavenia hry na jedno miesto. Automaticky upravuje obraz, aby bolo možné grafiku optimalizovať bez ohľadu na typ hry, ktorú hráte. Môžete tiež prepínať medzi technológiami NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, takže všetky vaše hry budú plynulejšie, s menšími prieťahmi, bez sekania a trhania.

OLED Sport TV vo vlastnej lige.

 • LG OLED TV prezentujú každý zápas v celej jeho realistické kráse. Rýchla športové podujatia s plynulým pohybom znamená, že divák nikdy nemal lepší podívanou - teraz máte k dispozícii sedadlo pre tie najlepšie športové akcie v prvom rade.

OLED Motion Pre Tak plynulý pohyb ste ešte nikdy nevideli.

 • Pokročilá technológia spracovania pohybu zmenšuje rozmazanie a poskytuje plynulejší akciu a lepší zážitok zo sledovania. Neprídete o rýchle a jemné detaily každej hry ani počas rýchlych športových zápasov.

Upozornenie na šport Nikdy nezmeškáte zápas svojho tímu.

 • Funkcia upozornenia na šport vás informuje pred zápasom, počas neho i po ňom. Nemajte strach, že prídete o dôležité momenty zo zápasu svojho obľúbeného tímu, aj keď sledujete niečo iné.

Pripravené na Bluetooth Surround Jasná výhoda pre domáce.

 • Jednoducho pripojte Bluetooth reproduktory a vychutnajte si skutočne bezdrôtový priestorový zvuk. Všetky akcie budú znieť lepšie a realistickejšie, takže vám do obývacej izby vnesú atmosféru veľkého zápasu.

Procesor Alpha9 4K Gen4 AI Mozog, ktorý vás ohromí.

 • Stredobodom každého LG OLED TV je procesor Alpha9 Gen4 4K AI, revolučný čip, ktorý na analýzu a optimalizáciu obsahu využíva algoritmy hlbokého učenia. Každá úprava obrazu a zvuku prebieha automaticky, takže všetko, čo sledujete, bude vyzerať úchvatne.

AI Picture Pre Takto vyzerá profesionál.

 • Vďaka použitiu rozsiahle databázy, ktoré má viac ako milión vizuálnych dátových bodov, je algoritmus hlbokého učenie schopný rozpoznať druh obsahu, odstraňuje obrazový šum a optimalizuje kvalitu obrazu. Nová funkcia rozpoznania scény teraz môže analyzovať typ zobrazenej scény a podľa toho obraz vylepšiť.

AI Sound Pre Zvuk vyladený na profi úroveň.

 • Vďaka učenie z viac než 17 miliónov audio dátových bodov procesor identifikuje hlasy, efekty a frekvencie, aby potom mohol optimalizovať zvuk podľa žánru. Vy si tak počúvanie môžete oveľa viac užiť. Nová funkcia Auto Volume Leveling udržuje stálu úroveň zvuku v rôznych typoch obsahu.

LG OLED Záleží nám na celkovom obrazu.

 • LG OLED TV sú pre vás i životné prostredie bezpečnejšie ako LED TV. Pretože naše televízory využívajú samosvítící pixely, sú príjemnejšie pre oči, a to aj pri dlhodobom sledovaní. Panely LG OLED boli tiež ocenené ako ekologicky šetrná zariadenie s menším rizikom škodlivých emisií.

Displej šetrný pre oči Televízor, ktorý je ohľaduplný k očiam.

 • LG OLED TV boli certifikované ako displeje bez blikania s nízkou hladinou modrého svetla, ktoré pre vaše oči neznamenajú žiadne Fotobiologická riziko. Na rozdiel od LED TV, ktoré blikajú a vysielajú veľké množstvo modrého svetla. Takže sa posaďte, uvoľnite a užívajte si ten pohľad.

Ekologicky šetrná OLED Starostlivosť máme v povahe.

 • LG OLED TV sú oficiálne šetrné k životnému prostrediu. Pri porovnaní s LED TV sú bezpečnejšie, pretože nepoužívajú zadné podsvietenie, sú vyrobené z menšieho množstva plastu, používajú menej nebezpečných materiálov a vykazujú nižšie riziko vzniku škodlivín vo vzduchu v interiéri.

ThinQ AI Myslíte si, že poznáte smart technológie? Zamyslite sa znova.

 • LG ThinQ je tu, aby ste si sledovanie televízie mohli užiť na maximum. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte svoj televízor hlasom pomocou zbrusu nové domáce obrazovky, ktorá vám ponúkne väčšie pohodlie a ľahšie ovládanie.

Nový domov Vitajte na svojej novej domovskej obrazovke

 • Novo navrhnutá domáce obrazovka zobrazuje návrhy na obsah ušitý na mieru, poskytuje ľahší prístup k obľúbeným položkám a umožňuje ovládať prepojená zariadení z jedného miesta.

Nový diaľkový ovládač Skôr kúzelná palička.

 • Prepracovaný ovládač Magic Remote sa vyznačuje ergonomickým tvarom, ktorý sa dobre drží, a rýchlejším vyhľadaním vďaka funkcii ukazovátka a pohybu kolieskom. Vstavané AI poskytuje ľahký prístup k službám, zatiaľ čo tlačidlá pre hlavné poskytovateľov obsahu ponúka skratky k všetkým vašim obľúbeným položkám. Okrem toho teraz máte k dispozícii funkciu Magic Tap - šikovný nový trik, ktorý pripojí váš telefón k televízoru.

Hlasové ovládanie Vaše centrum domácnosti.

 • LG ThinQ ponúka jednoduché príkazy a ovládanie domáceho systému IoT pomocou rozpoznávania prirodzeného hlasu *.
  * Podporované služby, ponuky a aplikácie sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť.
  Dostupnosť hlasového ovládania a podpora jazykov sa môže u jednotlivých produktov a v jednotlivých krajinách líšiť.
VýrobceLG
Výška ( cm )25
Délka ( cm )150
Šířka ( cm )90

Technické špecifikácie:

Modelový rad 2021
Rozlíšenie obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Veľkosť obrazovky 65 "164cm
Typ podsvietenia panelu OLED
Bodové stmievanie ÁNO
Obnovovacia frekvencia panelu TM200 (100 Hz)
DVB-T2 ÁNO
DVB-C ÁNO
DVB-S2 ÁNO
HDR 10 PRO - vyššia norma HDR ÁNO
Dolby Vision IQ ÁNO
HLG ÁNO
Technicolor HDR ÁNO
HFR (High Frame Rates) ÁNO
HEVC kodek H.265 ÁNO
VP9 ÁNO
Dolby Atmos ÁNO
Dperačný systém webOS SMART TV 6.0
Processor α9. 4.generácia
Pripojenie mobilného telefónu ÁNO
DLNA / Miracast ÁNO / ÁNO
Webový prehliadač / HbbTV ÁNO / ÁNO
Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app ÁNO / ÁNO
EARC / ARC ÁNO / ÁNO
Pripojenie klávesnice, myši ÁNO
RF vstup 2
Optický výstup 1
LAN konektor 1
CI + slot 1
HDMI 2.1 4
USB 3
Slúchadlový výstup ÁNO
WiFi / Bluetooth ÁNO / ÁNO
Nahrávanie TV vysielania ÁNO
Hlasové ovládanie TV ÁNO
Systém reproduktorov 2.2
Hudobný výkon 40 W
4K upscaler ÁNO
Diaľkový ovládač Magic Motion Remote Áno (MR21N)
Spotreba energie, (TV / Stand-by) 126 kWh / 0,5W
Energetická trieda G
Držiak na stenu / Rozmery VESA 300x200
Rozmery - TV v krabici (Š x V x H) 1677 x 950 x 207 mm
Rozmery - TV bez stojanu (Š x V x H) 1449 x 830 x 46,9 mm
Rozmery - TV + stojan (Š xvx H) 998 X 251 mm
Hmotnosť (čistá / balenie) 32,6 / 41,2 kg
Wi-Fi áno
G-Sync / FreeSync / vrr Áno / Áno / Áno
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)NadpisText príspevku
Opýtať sa
Vaše menoVáš e-mail(E-mail nebude zverejnený)Text príspevku
Pridať reakciu
PopisTechnické parametreDiskusia