O nas

Elektromarket Gatner s.r.o. je dlhodobým predajcom elektroniky, výpočtovej techniky a širokého sortimentu vašej záhrady od ručného náradia až po stroje a zariadenia.

Ponúkame skvelé ceny, odborné poradenstvo a užitočný postoj.

Ako dlho sme na trhu?

História spoločnosti sa datuje od roku 1991, kedy spoločnosť zaoberala inštaláciou a predajom satelitnej techniky. Za pár rokov naša spoločnosť otvorila 3 kamenné predajne na severnej Morave - v Jeseníku, Krnove, Bruntále Od roku 2009 sme spustili elektronický obchod, ktorý stále rozvíjame.

 

História spoločnosti

 • 1991

V tomto roku bola spoločnosť založená v Mikuloviciach a spočiatku bola zameraná hlavne na predaj a montáž satelitných prístrojov a zásielkový predaj elektronických súčiastok a príslušného sortimentu rádioamatérov.

 • 1992

Spoločnosť sa v roku 1992 presťahovala do prenajatých priestorov v Jeseníku a rozšírila svoju činnosť o predaj tzv. Čiernej technológie - televízor, videorekordéry, rádiá atď. Niektoré produkty, najmä kalkulačky, elektronické denníky a databázy, sa dovážali priamo od zahraničných výrobcov. Spoločnosť postupne začlenila malé domáce spotrebiče a potom veľké biele výrobky - chladničky, práčky, sporáky, umývačky riadu atď.

 • 1996

K dispozícii je nový obchod so širokým sortimentom v obchode Horal v Brnutal.

 • 2000

V roku 2000 spoločnosť premiestnila svoje priestory v Jeseníku do vlastnej novo zrekonštruovanej budovy a sortimentu rozšíreného o mobilné telefóny, fotoaparáty, výpočtové techniky a súvisiaci sortiment.

 • 2002

Premiestnenie areálu v Krnov z prenajatých priestorov do novopostavenej budovy, ktorá sa nachádza v blízkosti krnovskej autobusovej stanice. Ďalej tiež rozšírila na všetkých predajniach svoj sortiment o záhradnú techniku a náradie pre domácich majstrov.

 • 2005

Vytvorenie prvých statických webových stránok, ktoré boli zamerané hlavne na ponuku akčných letákov.

 • 2009

Tento rok bol pre spoločnosť prínosom. Prvým prelomom bolo presťahovanie tretí prevádzkarne v Bruntále do vlastných priestorov naproti marketu Billa.

Druhý prelomovým okamihom bolo spustenie internetového predaja s novým internetovým obchodom. Obsahuje kompletný sortiment tovaru, ktorý ponúkame, čo je takmer 20 000 položiek. To je dôvod, prečo sme zaradili medzi najväčšie e-obchody v tomto segmente trhu. Našou najväčšou výhodou v porovnaní s konkurenciou je veľká dostupnosť skladov skladajúca sa z tovaru v predajných skladoch našich kamenných obchodov. Sme pripravení okamžite odoslať viac ako štvrtinu tovarov ponúkaných v deň objednávky. Môžeme dodať podstatnú časť ďalších produktov do 48 hodín od prijatia objednávky.

 • 2010

Dňa 1. januára 2010 sme zmenili právnu formu našej spoločnosti. Transformovala sa z fyzickej osoby na právnickú osobu Gatner Elektromarket s.r.o., IČO: 28585925. Zmena nastala pri uložení majetku fyzickej osoby do základného imania právnickej osoby Gatner Elektromarket s.r.o. Všetky dlhy a pohľadávky fyzickej osoby prevzala právnická osoba. Zmena bola spôsobená zvýšenou dôveryhodnosťou a transparentnosťou spoločnosti.

 • 2011

V tomto roku internetový obchod prepravuje zásielky po celej Českej republike a čiastočne aj do Slovenskej republiky. Vytvorili sme nové obchodné kontakty a vzťahy. Rozvíjame a zbierame cenné skúsenosti.

 • 2013

V tomto roku sme prešli do obchodov Bruntál a Jeseník v pobočke spol. Orion s domácimi potrebami.

 • 2014

Spoločnosť rozšírila našu pobočku v Šternberku. V priebehu času sme tiež prispôsobili naše produkty v obchode.

 • 2015

Pribudla pobočka v Šumperku.

 • 2016

Pripravili sme pobočky v Zábřehu a potom v Přerove.

 • 2017

Otvárame e-shop epotreby.sk

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies